در ازکی‌پی با اعتبار تالی خرید کنید، حتی بدون سفته!

خرید اقساطی تا ۵۰ میلیون تومان

در طرح پایا با ارائه‌ی چک صیادی جدید، از ۵ تا ۵۰ میلیون تومان اعتبار بگیرید، خرید کنید و هزینه را در اقساط ۱۲ و ۱۸ ماهه بپردازید.

شرایط دریافت اعتبار طرح پایا
هیچ نیازی به ضامن وجود ندارد! تنها کافی است یک برگ چک صیادی جدید (بنفش) به نام خودتان، به‌عنوان ضمانت ارائه کنید.
تمامی گروه‌های شغلی می‌توانند برای دریافت این اعتبار اقدام کنند. اگر کارمند هستید لازم است فیش حقوقی یا گواهی اشتغال ارائه دهید درغیر این صورت جواز کسب شما موردنیاز است.
در این طرح لازم است با توجه به مدت‌زمان باز‌پرداخت و به‌ازای هر سه ماه، یک چک اقساط به نام شما (چک صیادی جدید) ارائه شود. به‌عنوان مثال درصورت باز‌پرداخت طی ۱۲ ماه، چهار چک تحویل می‌دهید.

چطور اعتباری خرید کنیم؟

فقط در ۴ مرحله و بدون مراجعه‌ی حضوری، اعتبار بگیرید و خرید کنید

1

ثبت‌نام در ازکی‌وام

در سایت ازکی‌وام ثبت‌نام کنید و پس از ورود اطلاعات لازم، درخواست اعتبار دهید.

2

اعتبارسنجی و بارگذاری مدارک

ابتدا با انجام اعتبارسنجی، خوش‌حسابی شما در سیستم بانکی بررسی می‌شود، سپس لازم است تصویر کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی را بارگذاری کنید. در ادامه کارشناسان ما شما را برای تکمیل مراحل راهنمایی می‌کنند.

3

تحویل مدارک

درنهایت لازم است شما نسخه‌ی فیزیکی برخی مدارک را به ازکی‌وام تحویل دهید. در استان‌های تهران، البرز و شهر مشهد نماینده‌ی ازکی‌وام این مدارک را از شما تحویل می‌گیرد و در دیگر استان‌ها شما آن‌ها را با پست ارسال می‌کنید.

4

تخصیص اعتبار و خرید

پس از تکمیل مراحل از سمت شما، افزایش اعتبار حداکثر ۳ روز کاری زمان می‌برد. شما می‌توانید تا ۳۰ روز بدون محدودیت و تا سقف اعتبار خود از فروشگاه‌های اینترنتی همکار ازکی‌وام خرید کنید.

محاسبه‌گر اقساط

مبلغ درخواستی و مدت‌زمان باز‌پرداخت را مشخص کنید.

مبلغ درخواستی

تومان
10 میلیون تومان 70 میلیون تومان
تومان

مدت زمان باز‌پرداخت

مبلغ هر قسط

1,418,256 تومان

سود

21 درصد

هزینه عملیات

1,575,000 تومان

مجموع اقساط

17,019,081 تومان

  • هزینه عملیات در هنگام خرید پرداخت می‌شود.

با ازکی‌وام کافی است شما بخواهید

به گوشی موبایلی با مدل بالاتر، یخچالی جادارتر یا لپ‌تاپ مناسب کارتان فکر کنید. هر آنچه بخواهید می‌تواند به‌زودی متعلق به شما باشد، اگر حالا اقدام کنید.

ما ازکی‌وام هستیم و به پشتوانه تجربه برند ازکی و با هدف ارائه تسهیلات و خدمات مالی به شما فعالیت می‌کنیم. با برداشتن چند قدم، اعتبار دریافت کنید و هر آنچه می‌خواهید را از فروشگاه‌های همکار ما قسطی بخرید. هر قدم را با خیال راحت بردارید چون این‌جا هیچ اطلاعات غیرشفافی وجود ندارد.

راه‌های ارتباطی ما

شماره تلفن: 02191007020
ایمیل: info@azkivam.com
آدرس: تهران، آرژانتین، خیابان وزرا، خیابان هفتم، پلاک ۷